Okulumuz - Bilgin Anadolu Lisesi

Okulumuz

Bilgin Anadolu Lisesinde, bütüncül eğitim anlayışımızla; deneyimleyerek öğrenen, çift yabancı dile hakim ve çok yönlü öğrenciler yetiştiriyoruz!

Biliyoruz ki; ancak 21. yüzyıl toplumunun bilgi ve becerilerine sahip bireyler mutlak başarıyı elde edecektir. Bu anlayışla; İngilizce ve Almanca eğitimini zorunlu tutarak uluslararası diploma ve sertifika imkanları sağlıyor, yıl boyu düzenlenen seminer ve eğitimlerle kişisel gelişimi destekleyen çalışmalar yürütüyor ve eğitimi bir okul aktivitesi olmaktan çıkarıp, öğrencilerimizi hayat boyu öğrenen nesiller olarak yetiştiriyoruz!

Ataşehir’de bulunan, modern ve teknolojik altyapılı kampüsümüzde; alanında uzman, dinamik ve çağdaş akademik kadromuzla öğrencilerimizin geleceğe uzanan serüveninde onlara yol arkadaşlığı ediyoruz.

Öğrencilerimizin yalnızca akademik değil, bilişsel, psikolojik ve fiziksel gelişimini de ele alacak, zenginleştirilmiş eğitim müfredatları uyguluyor; donanımlı, her alanda kendini ifade edebilen ve global bireyler olarak onları toplumumuza kazandırıyoruz.